צעצועים ומשחקים | סקירות, המלצות, ועצות מאנשי מקצוע - קונים בול

eBay ודיסני ישראל משתפות פעולה למען הגשמת חלומות של ילדי עמותת Make A Wish

eBay ישראל והמותג מלחמת הכוכבים של דיסני, משתפים פעולה למען ילדי עמותת Make A Wish.

103

eBay ישראל והמותג מלחמת הכוכבים של דיסני, משתפים פעולה למען ילדי עמותת Make A Wish. במסגרת הפרויקט, יועמדו למכירה בלעדית כתרומה לעמותה Make-A-Wish Israel המגשימה את משאלות לבם של ילדים החולים במחלה מסכנת חיים. המכירה מבוצעת על ידי חנות ייעודית שנפתחה ב- eBay, בה 60 קסדות יעמדו למכירה בסכום התחלתי של 250 ₪ .

בפרויקט עיצוב הקסדות לקחו חלק כ- 60 אמנים סטודנטים לעיצוב מ-HIT, מכון טכנולוגי חולון, מעריצים של המותג, וסלבס ישראלים שעיצבו כל אחד בטעם אישי את קסדות  Stormtroopers שלו, ונתנו פרשנויות משלהם לקסדה המפורסמת.

הקסדות עוצבו על ידי סטודנטים ומרצים מהפקולטה לעיצובHIT , מכון טכנולוגי חולון, לצד סלבס כמו: סטטיק ובן אל , אביב גפן, שגיא ברייטנר 'ביטבוקס', רותם אבוהב, דביר בנדק, ליאור כלפון, ננסי ברנדס, דוד ד'אור ועוד, זאת לצד עיצובים של חברים בקהילת המעריצים של 'מלחמת הכוכבים' בישראל.

לינק למכירת הקסדות ב-eBay-לחץ כאן.

Project Legion, בהובלת דיסני ולוקאספילם, הוא פרוייקט בינלאומי, במסגרתו אמנים זוכים לעצב מודל של קסדת חייל-סער (stormtrooper) בהיקף של כ- 15 ס"מ, ולתת לה את פרשנותם האישית.

הפרוייקט נולד בשנת 2014, כאשר דיסני ולוקאספילם הזמינו אמנים מחברת וולט דיסני להשתתף בפרוייקט מיוחד שמטרתו לחגוג את אהבתם ליצירתיות ול'מלחמת הכוכבים'. 300 הקסדות המעוצבות שנולדו בפרוייקט זה נתנו השראה לאמנים רבים נוספים מסביב לעולם.