Connect with us

סקירות

קחו סיכון: גרסאות של המשחק סיכון שלא היכרתם

המשחק מבוסס על הטלת קוביות אך מערב גם המון אסטרטגיה, איפה למקם כוחות וכמה? את מי לתקוף ומתי? כמה מהכוחות לקדם וכמה להשאיר בעורף? מתי להפר את הברית שנכרתה בתחילת המשחק? ועוד שאלות קשות שהופכות את המשחק למאמץ מחשבתי וכיף אדיר.

סיכון (Risk), משחק  אסטרטגיה המיועד לרוב ל 2-6 משתתפים, מבוסס על לוח בו מפה המחולקת לשטחים שונים – מטרת המשחק היא לכבוש שטחים נרחבים ככל האפשר תוך מילוי משימות. זהו משחק שביסס את מעמדו בארון משחקי הקופסא, כשהוא עומד בשורה אחת עם קלאסיקות כגון מונופול, סטרטגו, טליסמן והרמז.

משחק הלוח מצריך יכולת אסטרטגית וחשיבה מחוץ לקופסה, לצד  כריתת בריתות עם משתתפים המתבצעת מחוץ ללוח עצמו. יחד עם זאת, תמיד יש מקום למזל, תקוה גדולה לקבל קלף טוב למחסן הנשקים שלך או מספר גבוה בהטלת הקוביות.

לאורך השנים יצאו עשרות מהדורות למשחק כאשר רק למהדורה הקלאסית גרסה עברית. בחרנו להציג כאן 4 מהדורות שונות, את ארבעתן ניתן לרכוש ברשת בגרסה אנגלית. המשחק מיועד למבוגרים ולילדים החל מגיל 9 בערך. המשחק מורכב, מכיל חלקים קטנים רבים ומצריך זמן ותכנון, ולכן פחות מתאים לילדים קטנים. לילדים שמעוניינים לשחק ניתן פשוט לתרגם כל קלף שנשלף או שאחד המבוגרים יהיו עם הילד באותו צד, כך גם מרוויחים סולידריות ותחושת יחד חזקה עם הילד.

המבוגרים מבינינו שמכירים את המשחק מימי נערותם יודעים שהמשחק היה לעיתים מתמשך על פני כמה ימים, אך היום הגרסאות השונות ניתנות להתאמה למשחק בזק של שעה או למשחק ארוך של עד 4 שעות.

[bs_smart_list_pack_start][/bs_smart_list_pack_start]

סיכון קלאסי – Risk

ימי הביניים, העולם שרוי בחשכה, תפקידך לכבוש אותו ולשלוט בו ביד רמה אל מול השחקנים האחרים. הלוח מורכב ממפת העולם הרגילה כפי שאנו מכירים אותה, 5 יבשות שכל אחת מחולקת למספר מדינות בודדות הנקראות טריטוריות. מי שמחזיק במספר הטריטוריות הרב ביותר בסיום המשחק. בכל תור, שחקן מחליט מאיזו טריטוריה שלו יצא להתקפה על טריטוריה של יריביו. כיבוש טריטוריה מתבצע על ידי הטלת קוביות – 3 לתוקף, שניים לצד המגן, ובעל התוצאה הנמוכה יותר מסיר את כליו מהלוח.

המשחק מבוסס על הטלת קוביות אך מערב גם המון אסטרטגיה, איפה למקם כוחות וכמה? את מי לתקוף ומתי? כמה מהכוחות לקדם וכמה להשאיר בעורף? מתי להפר את הברית שנכרתה בתחילת המשחק? ועוד שאלות קשות שהופכות את המשחק למאמץ מחשבתי וכיף אדיר. במשחק הקלאסי חיילי רגלים, פרשים וארטילריה, מי שרוצה לשלוט בעולם בדרך הישנה והטובה זו הגרסה עבורו.

סיכון סופת האלים – Risk Godstorm

התרבויות העתיקות הקלטית, הנורדית, המצרית, היוונית והבבלית נפגשות לקרב עליון בעולם העתיק. המשתתפים פולשים לטריטוריות, מפעילים קלפי ניסים, מטביעים את אטלנטיס ומשתלטים על העולם הבא. העולם הבא הוא תוספת מיוחדת למשחק הסיכון הקלאסי. כאשר הכוחות מנוצחים בקרב הם עוברים לגן העדן שלהם ואז לעולם הבא ומנסים לשלוט גם בו. לכל שחקן יש פנתאון של אלים שהוא יכול לזמן למפת העולם העתיק, הם אל השמיים, אל המלחמה, מלאך המוות ואלת הקסם.

 

אל השמיים מקנה לשחקן שמחזיק בו עוד קובייה בעת הטלה. שחקן שמחזיק באל המלחמה ינצח במצב של תיקו בהטלת קוביות. מלאך המוות שומר על הכוחות שנוצחו מלהגיע לעולם הבא והם חוזרים למאגר הכוחות שטרם עלה לשדה הקרב. אלת הקסם מאפשרת להטיל שוב קוביה אם התוצאה בהטלה הייתה 1.
לכל אל יכולות נוספות וקלפי קסם שונים, אם ברצונכם לשלוט בעולם העתיק דרך קסם, אסטרטגיה, אמונה וכוחות מיסטיים, המשחק הזה הוא בדיוק מה שאתם מחפשים.

סיכון שר הטבעות – Risk: The Lord of the Rings Trilogy Edition

מהדורה זו מבוסס על המשחק סיכון ועל טרילוגיית הספרים "שר הטבעות" מאת ג'.ר.ר. טולקין. המפה, בשונה משאר מהדורות סיכון, מבוססת, איך לא, על מפת הארץ התיכונה – המחולקת ל-9 אזורים על פי הספר (כל אזור מחולק לטריטוריות שונות אותן על השחקנים לכבוש). גרסת הטרילוגיה מכילה את המפה הכוללת של כל הארץ התיכונה (כולל גונדור ומורדור) בניגוד לגרסת שר הטבעות הראשונה שמכילה מפה חלקית בלבד.

במשחק שני צבאות של כוחות האופל הכוללים אורקים, רוכבים אפלים וטרולים, ושני צבאות של הכוחות הטובים הכוללים קשתים בני לילית (אלפים), נשרים ואת הרוכבים של רוהאן.

בגרסה זו לכל צבא מפקדים מובילי צבאות שמקנים יכול הטלת קוביות מוגברת, מצודות שמחזקות את ההגנה על הטריטוריה, ושערים מיוחדים שיכולים לשגר כוחות לנקודות שונות ברחבי הארץ התיכונה. בשונה מחלק מהגרסאות למשחק זו יש מגבלת זמן שמוכתבת על ידי ההתקדמות של אחוות הטבעת שכוונתה להשמיד את הטבעת בהר הגזירה (Mount Doom), כך שנמנע מצב של הלוך ושוב בקרבות חסרי תוכלת.

המשחק מיועד לאנשי אסטרטגיה ששר הטבעות הוא חלק מבלתי נפרד מארון הספרים שלהם.

סיכון 2210 אחרי הספירה – Risk 2210 A.D

בעתיד הרחוק נוכל לאייש מקומות שעד כה לא היה חלק מיכולותינו הטכנולוגיות. מפת המשחק מבוססת על מפת עולמנו עם שתי תוספות, הראשונה היא טריטוריות ימיות המקשרות בין יבשות, והשנייה היא מפת הירח שגם הוא מחולק לטריטוריות וגם עליו ניתן להילחם עד שריקת הסיום. במהדורה זו בדומה למהדורת שר הטבעות יש הגבלת זמן, אך חריפה הרבה יותר, חמש שנות משחק, או במילים אחרות, חמישה סיבובים בלבד. כשלכל אחד חמישה תורות בלבד והשליטה בפלנטה דוחקת בנו המהלכים הם גדולים ומהפכניים.

לכל צבא יש רובוטים שונים בעוצמות שונות שמהווים את החלק הארי של הכוחות בשטח ומפקדים שונים: חלל, ארץ, ים, דיפלומט ומפקד אטומי (שעושה הרבה בלאגן). לכל מפקד יכולות שונות וקלפים מיוחדים שניתן להפעיל כשהוא בחיים ועל מפת המשחק.

בזכות המפה המורחבת, המפקדים והקלפים, למהדורה זו אפשרויות משחק רבות ואסטרטגיות שונות ומשונות שניתן לנקוט בהן על מנת להגיע להכרעה מועדפת.

היכולות האטומיות עם הצעד הקטן לחלל שמתאפשר עם מפקד חלל ועם תחנות חלל שכל משתתף ממקם (או כובש), מביאים לצעד ענק בטקטיקות המשחק וטורף את הקלפים של כל המשתתפים בכל תור מחדש.

מהדורה זו מומלצת ביותר לכל אחד שרואה את עצמו מפקד על צבא רובוטים עצום ולא מפחד לשלוט בעולם ובירח ביד רמה.

[bs_smart_list_pack_end][/bs_smart_list_pack_end]

 

המשך לקרוא
Click to comment

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סקירות

צלחות מעופפות? הרבה יותר קרוב ממה שחשבת!

היי דור, לפני שאנחנו ניגשים לעניין, ספר לנו איך הגעת בכלל לעולם הפריזבי?

התחלתי ללמוד ב-2012 מנהל עסקים, התמחות בלוגיסטיקה ימית (ייבוא וייצוא). בשנה השניה לתואר חבר לקח אותי לקנות פריזבי בדרך לים. אותו הפריזבי שאני מוכר ב-75 ש"ח עלה אז 150 ש"ח. הסכום היה נראה לי הזוי, וגם לא כל כך הבנתי מה ההתרגשות מצלחת מעופפת. לקח לי רבע שעה להבין, כשאתה מחזיק צלחת פריזבי מקצועית ההבדל הוא עצום וההתרגשות לא נגמרת. היום, 5 שנים אחרי, העסק התחיל לעבוד – הסצינה בארץ רק הולכת וגדלה. עוד ועוד אנשים מצטרפים לאושר הזה.

אז מעבר למסירות – מה עושים עם פריזבי?

אז נכון, כולנו מכירים את המסירוֹת – או כמו שאנחנו קוראים לזה – רק לזרוק!

אבל אפילו במסירות, אין רק מסירה אחת. יש יד קידמית ואחורית שהן המוכרות יותר, יש הקפצות על הרצפה, תפיסות בין הרגלים מאחורי הגב ועוד ועוד ועוד – המחסום היחידי הוא הדימיון שלכם. חוץ מהעולם החובבני, בו אנשים נהנים מהפריזבי כמו שהוא, ישנם 3 ענפי ספורט תחרותיים לכל דבר.

ספר לנו…

אולטימייט פריזבי, ספורט קבוצתי ותחרותי עם חוקים דומים לפוטבול, אך ללא המגע הפיזי בין השחקנים.
אולטימייט משחקים על מגרש דשא עם שטחי הבקעה (כמו בפוטבול) כשהמטרה של כל קבוצה היא להבקיע. כדי להבקיע צריך שחבר בקבוצה המתקיפה יזרוק את הפריזבי לשחקן אחר שיתפוס את הפריזבי בתוך שטח ההבקעה.
במקביל תפקיד הקבוצה המגינה היא לא לתת לזה לקרות! על ידי חטיפה של הפריזבי או הפלת הפריזבי ובכך להפוך לקבוצה המתקיפה. במשחק אולטימייט משחקים עם פריזבי מקצועי השוקל 175 גרם ולרוב בצבע לבן.
האולטימייט מאוד פופולרי בארה"ב, קנדה, אירופה וכן, גם כאן בארץ הקודש!
אחד הדברים היפים באולטימייט הוא רוח המשחק והאווירה. יתרה מכך, השיפוט עצמו מתבצע על ידי השחקנים עצמם פרט לרמות גבוהות יותר, שם נעזרים במשקיפים והם מתערבים רק כאשר פונים אליהם מאחת הקבוצות.

לינק לסרטון הסבר טוב:https://youtu.be/Yqwgk6Pg1AA

מותגים מובילים:Discraft, innova discs, deardvile

 

דיסק גולף

ענף שמציין את הצמיחה הגבוהה ביותר בעולם בשנים האחרונות, מוערך כי יותר מ-12 מיליון בני אדם ברחבי העולם שיחקו את המשחק.  הספורט הוא ספורט לכולם! לא משנה הגיל, הכושר, או רמת היכולת שלכם.
איך משחקים? מספר שחקנים מתחרים אחד בשני וזורקים את הפריזבי לתוך סל או לעבר מטרה מוגדרת.

על פי האגודה המקצועית לדיסק גולף (PDGA)  מטרת המשחק היא לסיים את המסלול מההתחלה ועד סופו במספר המועט ביותר של זריקות – כמו בגולף רק עם פריזבי! את הספורט משחקים בגנים ציבורים ופארקים ייעודים לדיסק גולף כמו שתוכלו למצוא בפארק אשכול- הפארק הראשון במזרח התיכון לדיסק גולף.

לינק לסרטון הסבר טוב: https://youtu.be/FY2Zgu-Eekc

מותגים מובילים:  Discraft, innova discs

 

פריסטייל פריזבי
מעבר להיותו ספורט תחרותי, קשה להגדיר את תחום הפריסטייל פריזבי במשפט, הכל מותר והמחסום היחידי הוא הדמיון שלכם! פריסטייל פריזבי הוא המפגש בין התעמלות, ריקוד, זריקות ותפיסות ושילובם עם פריזבי!
בפריסטייל פריזבי הכל מותר, רק צריך לגרום לזה לקרות. יש אינספור זריקות, תפיסות והעברות של הפריזבי משחקן לשחקן
או משחקן לעצמו- רק הוא והרוח.
בפעם הבא שתגיעו לחוף גאולה בתל אביב, מעוז הפריסטיל פריזבי בישראל, תשאלו זרקן ותיק איך הוא נהיה כל כך טוב, התשובה תהיה זהה- המון אימונים ואז עוד קצת!

לינק לסרטון הסבר טוב:  https://youtu.be/Gai1Du1N4hc

מותגים מובילים: Discraft

 

פריזבי כלבני

פריזבי כלבני

הסצינה הכלבנית גם היא תופסת תאוצה, עם תחרויות, מפגשים וספונסרים. הפריזבי הכלבני המקצועי מגיע במשקלים נמוכים יותר, כדי שלכלב שלנו יהיה נוח וקל לסחוב אותם בפה; פלסטיק קשיח במיוחד לנשיכות והם גם צפים.

מותגים מובילים:Hero Disc USA

 

 

יש משחק מקצועי בארץ?

הסצינה בארץ רק גדלה מיום ליום. בתחום המקצועי יש קבוצות אולטימייט בכל הארץ ואפילו נבחרת,
יש מגרשי ושחקני דיסק גולף מקצועיים, וגם סצינת הפריסטייל פריזבי בצמיחה משמעותית ורק השנה כבר נערכו מספר תחרויות.

כל ענפי הפריזבי המקצועי מאוגדים תחת התאחדות הפריזבי בישראל. אצלנו מפתחים את הקהילה הלא מקצוענית,
האנשים שרק רוצים לזרוק וליהנות מזה. יש לנו מפגשים של אנשים מכל הארץ שפשוט מגיעים ליהנות יחד.

איזה סוגי פריזבי קיימים?

על פריזבי מדברים במשקלים. המשקל הנפוץ ביותר הוא פריזבי האולטימייט במשקל 175 גרם. הוא הפריזבי הכיפי ביותר לזריקות ארוכות והתמודדות עם רוחות. מגיע גם בגרסת ילדים במשקל 145 גרם. הפריסטייל פריזבי משחקים עם 160 גרם שמיוצרת רק על ידי חברת Discraft, ההבדל מפריזבי האולטימייט הוא לא רק במשקל, הפריסטייל פריזבי קטן יותר בקוטר ובנוי עמוק יותר, כך שיותר קל לו להתרומם מהרוח ולאפשר ביצוע של תרגילי פרסטייל פריזבי מיוחדים.

בעולם דיסק גולף יש מגוון עצום של צלחות פריזבי שמשתנות בהתאם לסוגי הפלסטיק, משקל, צורת חיתוך ועוד. בארצות הברית יש חנויות שלמות רק לתחום הזה. כמו כן, קיים פריזבי 200 גרם, דומה ל-175 גרם, רק לרוחות רציניות מאוד ולכן יש אקסטרה משקל. קיימים גם פריזבי עם נורות LED במשקל 185 גרם, פריזבי כלבני מקצועי, חישוקי פריזבי שעפים למרחקים עצומים בקלות.

טיפים למי שרוצה להתחיל

טיפ ראשון והחשוב ביותר, תתחילו עם פריסבי טוב. לא צעצוע זול שאחרי זה תתבאסו ממנו.
פעם זה היה יקר, 150 ש"ח, היום לא בעיה למצוא חניות שמוכרות פריסבי מקצועי ב- 90 ₪. כדי שהפריסבי יעוף בצורה יציבה ונכונה,
לא מספיק לזרוק/ לשחרר אותו קדימה, הפריסבי צריך להסתובב על עצמו, משם מגיעה היציבות שלו.
ככל שיהיה לכם *פליק* יותר חזק ויציב ככה הזריקה שלכם תשתפר.
עכשיו לכו לזרוק וכמה שיותר!

 

 

המשך לקרוא

סקירות

5 המשפטים שהכי מטריפים הורים בנסיעות לחו"ל

עונת הנסיעות בפתח, וילדים כמו ילדים, לא תמיד מגיבים בדיוק כמו שמצופה מהם.

תזכרו תמיד לקחת נשימה גדולה, לחשוב שמהגובה שלהם הדברים נראים אחרת, ולהמשיך. בסוף (כמו שתראו) הכל יוצא מושלם.

ובשביל להפוך את הטיול לאפילו נחמד יותר, אספנו המלצות למשחקים שיעבירו לכם נסיעות או טיסות ארוכות.

"משעמם לי" (שתיים וחצי דקות אחרי שעליתם על המטוס לטיול של שבוע)

via GIPHY

– איך היה? – "בסדר" (מי בגיל שלך בכלל ידע מה זה תאילנד)

via GIPHY

מתי נעשה משהו כיף? (ממממההה????)

via GIPHY

מתי חוזרים למלון לראות טלוויזיה? (תכל'ס צודקים)


via GIPHY

אבל לא פגשנו את מסי


via GIPHY

אבל למה לקום כל כך מוקדם, חופש. (10 בבוקר!!!)


via GIPHY

לא אוהב, לא אוהב, לא אוהב, איכס, לא אוהב (בארוחת הבוקר)


via GIPHY

(אבל בסוף:) אתם ההורים הכי טובים בעולם…

via GIPHY

המשך לקרוא

סקירות

עוטפות באהבה: "לא מסוגלת לשאת את המחשבה על משפחה או קשיש שהמקרר בבית שלהם ריק"

דנית הראל נחשפה במסגרת עבודתה כעובדת סוציאלית למקרים קשים של ילדים וזקנים שלא מקבלים מענה. היא פשוט לא יכלה לשבת בחיבוק ידיים והתחילה לארגן להם תרומות משכנים וחברים. כך נולדה "עוטפות באהבה".

פרק הזמן שבין פורים לפסח הוא תקופה מצוינת עבור אנשים רבים לנקות את הבית, וזו גם הזדמנות טובה לוודא שכל מה שבבית אכן נדרש ונמצא בשימוש, ולהוציא מהבית את מה שכבר אין לו שימוש או שאין בו עניין.

דנית הראל, עוטפות באהבה (צילום: יפעת יוגב)

בשנים האחרונות עלתה המודעות לנושא של תרומה ומתן חפצים יד שנייה. המשפט "מה שאחד לא צריך עשוי להיות אוצר עבור אדם אחר"  הפך עבור רבים לדרך חיים, במיוחד לאור הידיעות על משפחות, אנשים בודדים, ואפילו ילדים וקשישים, שחיים במחסור מתמיד של מוצרי צריכה בסיסיים. אין ספק שכל מה שמחליטים להוציא מהבית עשוי להיות מתאים לתרומה והעברה לאדם אחר שיוכל לעשות בו שימוש.

במציאות הזו הקימה דנית הראל את עמותת "עוטפות באהבה".

"העמותה הוקמה לפני חמש שנים, ממש במקרה", מספרת הראל. "אני עובדת סוציאלית ובמסגרת העבודה נחשפתי למקרים לא פשוטים של אנשים, מבוגרים וילדים כאחד, שצריכים סיוע אך רשויות הרווחה במדינה לא מצליחות להגיע אליהם. הייתי מארגנת תרומות לבד דרך חברים או שכנים והצלחתי להסתדר ולסייע. היו 3-4 משפחות שבאופן קבוע בחגים הייתי עוזרת להן דרך חברים ומכרים. עם הזמן – משנה לשנה גדל באופן ניכר מספר הבקשות לסיוע".

 

מוקד הפעילות של העמותה בכפר סבא והוד השרון. כיום פורשת העמותה חסות על:

  • 60 משפחות וקשישים בכפר סבא – אריזה וחלוקת סלי מזון בראש השנה, פורים (משלוחי מנות) ופסח.
  • 40 קשישים החיים בעוני בהוד השרון.
  • 27 ילדים שהוצאו מהבית ושוהים במסגרת מטעם רשויות הרווחה בנתניה.
  • בלת"מים – כל הזמן יש. חברים ששמעו על מקרה כזה או אחר או גולשים שמתייגים את דנית בפוסטים של בקשות לסיוע.

"העמותה אוספת שמיכות חורף נקיות ,מכובסות ובעלות ריח נעים. מצעים וכלי מיטה – לבוגרים וילדים, בגדי קיץ לילדים מכיתה ד' ומעלה, מידה 10 עד 16 – חולצות, מכנסיים, גרביים (מידה 34-40) ותחתונים. אין צורך בחולצות עם סמלים של בתי ספר כי יש ילדים ממגוון ערים ויש לנו תורם קבוע של חולצות אלה. לכן מתרכזת העמותה באיסוף בגדי יומיום לשעות אחר הצהריים".

למה אתם זקוקים בעמותה?

"חשוב לי שיידעו שאף אחת מחברות העמותה לא מקבלת שכר. כל הפעילות מתבצעת בהתנדבות והעמותה מחפשת עוד ועוד מתנדבים ומתנדבות שיחלקו בנטל הסיוע הדרוש באזור כפר סבא והוד השרון. אני לא מסוגלת לשאת את המחשבה על משפחה או קשיש שהמקרר בבית שלהם ריק ואין להם מה לאכול".

בתקופה האחרונה פועלת העמותה להשיג טופס 46 כדי שעסקים גדולים יוכלו לתרום והתרומה תהיה מוכרת לצרכי מס. קבלת הטופס יהווה צעד משמעותי עבור העמותה.

איזה חפצים אתם צריכים?

"אני רוצה להעלות למודעות את הנושא של תרומת חפצים או פריטים במצב לא טוב. אנשים חושבים בטעות שאם החפצים מועברים לתרומה הם יכולים להיות גם במצב לא שמיש – וזה לא נכון. חייבים לחשוב על מי שמקבל לידיו את התרומה, כנראה אדם שממילא מצבו לא טוב וקבלת תרומה במצב לא טוב משמעותה תחושה לא טובה".

מישהו לדבר איתו

דנית משתפת שהקושי הגדול הוא התמיכה בקשישים: "אלה אנשים בודדים מאד והעזרה הדרושה פחות חומרית – דרושה אוזן קשבת, צריך מדי פעם להגיע לארח חברה לקשיש, לשוחח איתו ולתת לו משמעות. אבא שלי כבר כמה שנים מגיע אל אותם קשישים – יושב לדבר איתם, מארח להם חברה בארוחת הערב או עוזר בתיקונים קטנים בבית. אני בטוחה שכל אדם יכול למצוא שעה או שעתיים בשבוע כדי לשמח אדם אחר – במיוחד קשיש – פרק זמן קצר שכזה יהיה עולם ומלואו בשבילו. המחשבה על קשישים בכפר סבא, עיר מגורי, שמחפשים אוכל בפחי הזבל או שאין להם מה לאכול בבית מדירה שינה מעיני ולא מתקבלת על הדעת".

בחודשי הקיץ עוסקת העמותה בחלוקת ציוד לתלמידי בתי הספר. מלבד ילקוטים שניתן לעשות שימוש חוזר באלה שמצבם טוב – כל שאר הציוד נרכש במיוחד. תודות לחנויות הסטוק הרבות – קל לרכוש את כל הציוד הדרוש בסכומי כסף קטנים.

מיהו ד"ר ארנולדו פיאדוטין שעל שמו העמותה?

"העמותה נקראת על שם דוד שלי שלימד אותי מהי נתינה. לתת בשביל לתת ולא כדי לקבל חזרה, לתת ללא תנאים ובטח אם משהו מבקש – לא לשאול שאלות. מי שמבקש כנראה זקוק לזה. העמותה חיה ונושמת בזכות המתנדבות שפועלות בה. הן הרוח האמיתית שמניעה את העשייה ואני גאה בהן על ההירתמות שלהן".

כוח נשי

תמונת הזמנה לפסח

לחצו לתמונה המלאה

דנית חשה שיש בכפר סבא והוד השרון כוח נשי עצום וקוראת לנשים נוספות לגלות את העמותה ולהצטרף לשורותיה, בדומה לחברות העמותה שכבר לוקחות חלק בעשייה ומסייעות למאות משפחות, קשישים וילדים".

דנית חולמת להפיק ערב התרמה – ערב סטנד אפ או מופע של אומן שכל ההכנסות שלו יגיעו לעמותה. אפשר יהיה להשתמש בכסף כדי לממן טיפולים רגשיים לילדים. לפני המופע אפשר להציב דוכני מכירה לבעלי עסקים מהאזור וכך הם יקבלו גם חשיפה וגם יוכלו למכור חפצים. (כיום יש שני ילדים שהעמותה מממנת להם שיעורי רכיבה טיפולית). מועצה אזורית דרום השרון נותנת את אולם התרבות שלה בחינם – רק צריך שיהיה אומן שיהיה מוכן להגיע.

עזרה בשיעורי בית לתלמידי בתי הספר – דנית רוצה להקים פרויקט של עזרה בהכנת שיעורי בית או מתן שיעורים פרטיים לתלמידי בתי הספר עבור משפחות שלא יכולות לשלם עבור שיעורים פרטיים. הילדים צריכים עזרה ולעיתים הלמידה שלהם מתעכבת בגלל שאי אפשר לשלם עבור העזרה הצמודה שלה הם זקוקים. יכול להתאים גם לפנסיונרים שיש להם זמן פנוי.

 

יש לכם מה לתרום? רוצים לקחת חלק בפעילות העמותה? דנית תשמח לשמוע מכם – 054-5659612

בואו לעקוב אחרי פעילות העמותה בעמוד הפייסבוק – https://www.facebook.com/embracingwithlove/

 

המשך לקרוא

הכי נצפים

זכויות שמורות ל- SWISH מבית oVerload