Connect with us

צעצועים ומשחקים לגילאי 5 עד 7

קוויזו

משחק חדש מבית קודקוד להעשרת הידע אודות בעלי חיים.

משחק חדש מבית קודקוד להעשרת הידע אודות בעלי חיים.

מטרת המשחק: לצבור 8 קלפי משחק על ידי מענה נכון על שאלות.

שחקנים: 2-8 משתתפים, גילאי 6+

המשחק: ערבבו את שישים הקלפים והניחו אותם במרכז השולחן כך שצד ה"סמל" בקלף פונה כלפי מעלה – זוהי הקופּה. השחקן הצעיר ביותר הופך את הקלף הראשון בקופה ומניח אותו לידה כשצד ה"חיות" גלוי. כל השחקנים בודקים את קלף "החיות" ואת הקלף עם ה"סמל" אשר בראש הקופה.

קיימים ארבעה סמלים שונים:

סרגל המסמל אורך

משקולת המסמלת משקל

לב המסמל תוחלת חיים

שעון עצר המסמל מהירות

על השחקנים לומר במהירות איזו חיה מקיימת את התנאי בהתאם ל"סמל" המופיע בראש הקופה. מי שענה ראשון ונכון על השאלה, זוכה בקלף. לאחר מכן הופכים את הקלף הבא שבקופה. אם טעיתם, עליכם להחזיר אחד מהקלפים שלכם (אם יש לכם) לתחתית הקופה.

המנצח: השחקן הראשון שאוסף שמונה קלפים

מחיר: 46 ש"ח

המשך לקרוא
Click to comment

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדשות ומבצעים

חלום של ילדים גדולים: מכונית Hot Wheels הופכת לרכב אמיתי

בסדרת הדוקו-ריאליטי של Netflix, "מוסך הפלאים", מתבקש צוות משדרגי המכוניות לבצע משימה שנשמעת לקוחה מעולם האגדות – לקחת מכונית צעצוע של Hot Wheels וליצור העתק מדויק שלה, רק בגודל אמיתי. הצוות עושה את זה ובגדול.

מדובר בדגם של מכונית המשחק בשם Splitting Image, אחד מהדגמים הנמכרים של המשחק מאז שהושק ב- 1969. זהו דגם ייחודי שתכננו מעצבי מכוניות אמיתיים, אך רק בעולם הצעצועים הצליח "לעלות על הכביש" הרכב למעשה מחולק לשני תאים נפרדים, כשבמרכזו מנוע גדול עם צינורות פליטה העוברים לאורכו בין שני התאים. המכונית יוצרה עד 1971, חזרה לביקור קטן כחלק מקידום מכירות של Shell, ולאחר מכן נמכרה שוב רק בחגיגות ה- 25 (בשנת 1993) ובגרסת אספנים בשנת 2002.

בדגם העולם האמיתי שנבנה בסדרה נעשה שימוש במכונית קורבט שחלקה העליון הוסרה ונבנה מחדש באמצעות פיברגלס. תאי הזכוכית שהותאמו הותקנו על ציר לפתיחה קדימה ואחורה, וצינורות מפלט התקנו במיוחד כמו בדגם המקורי. התוצאה מרשימה, ואת הרכב, כולל רישיון הרכב שלו בארה"ב, ניתן כעת לרכוש במחיר של 150,00 דולר.

המשחק הוט ווליס הוא משחק להרכבת מסלול מירוצים אליו משוגרות מכוניות באמצעות משגר. המטרה היא לאתגר את המכוניות במסלולים מורכבים ככל הניתן ואף לקיים תחרויות בין מכוניות. המשחק מלווה ילדים כבר עשרות יותר מ- 50 שנים, והוא זוכה לפריחה מחודש בין היתר בזכות אפליקציות משחק ותוספים חדשים

המשך לקרוא

חדשות ומבצעים

קודקוד מציגה: בהלה לזהב עם Treasure X

אז הכינו את כלי החפירה, גלו את המפה, סמנו X על המטרה והתכוננו לצאת למסע מיוחד ביערות הסבוכים של הג'ונגלים, במדבר הלוהט ובים הסוער בדרך למציאת זהב אמיתי אותו מחפשים שודדים רבים מסביב לעולם.

קוד מציגה את המשחק Treasure X – בכל מארז תמצאו בלוק חול, כלי חפירה, מטבע מיוחד ומפת אוצר – השתמשו במטבע על גבי מפת האוצר וגלו את מיקום האוצר האבוד, החלו לחפור את דרככם אל עבר האוצר, גלו בדרך עצמות אבודות של שודד אוצרות והנשק שלו, הרכיבו את הדמות המסתתרת (סה"כ 24 דמויות אפשריות), חשפו את תיבת האוצר המכילה אחד מתוך 32 סוגי אוצרות שונים וגלו האם הצלחתם איפה שרבים לפניכם נכשלו – מציאת אחד משמונת אוצרות הזהב האמיתי!

Treasure X – מציע הרפתקה מיוחדת בת 10 שלבים כל פעם מחדש – גלה את מפת האוצר, קרע את ציפוי הזהב, חשוף את המטבע, גלה את המסע אחר האוצר על המפה, מצא את כלי החפירה, התחל לחפור וגלה את הדמות, בנה את הדמות שלך, מצא את תיבת האוצר, שפוך מים אל תוך תיבת האוצר וחשוף את האוצר האבוד.

המשך לקרוא

חדשות ומבצעים

חם לכם? אוטו גלידה שבו תוכלו להכין גלידה בבית!

רוצים להכין גלידה בבית? מכורים לטרנד ה-DIY? דיאמנט משיקה אוטו גלידה שבו תוכלו להכין גלידה בבית!

אחד הסימנים שהכי מזוהים עם הקיץ הוא גלידה. מי מאיתנו יסרב לגלידה צוננת וכיפית בחום הישראלי? דיאמנט צעצועים מציגים במיוחד לקיץ את הלהיט הבא: אוטו גלידה לילדים: מכונית מסתובבת שמכניסים אליה רכיבים להכנת גלידה ותוך 3 דקות, נוצרת גלידה צוננת וטעימה!  מבחר רחב של טעמים והילדים לומדים להכין לעצמם.

האוטו גלידה מצטרף למגמה חדשה בעולם הילדים,  משחקים שהם פונקציונליים ומעבר למשחק מפיקים מוצר אמיתי ולא צעצוע. יש מגוון רחב של מוצרים מהעולמות הללו: מכונה ליצור פסטה, ערכות בצק סוכר ועוד.

האריזה מגיעה עם הוראות הפעלה להכנת גלידה בשלושה טעמים: גלידת בריאות עם תותים, גלידת שוקולד וגלידת וניל. את הגלידות מכינים מרכיבים שיש בכל בית: קוביות קרח, חלב, שמנת מתוקה, סוכר, תותים וסירופ שוקולד, לפי ההוראות המצורפות בערכה.

לסרטון:

המשך לקרוא

הכי נצפים

זכויות שמורות ל- SWISH מבית oVerload