צעצועים ומשחקים | סקירות, המלצות, ועצות מאנשי מקצוע - קונים בול

חנות מוזיאון נחום גוטמן מציעה משחקים ליום המשפחה

58

לרגל יום המשפחה אשר מצוין השנה ביום שלישי 5.2.19, חנות מוזיאון נחום גוטמן לאמנות, מציעה משחקים מיוחדים המיועדים לבילוי משפחתי בצוותא ומתאימים מאוד כשי מיוחד ליום המשפחה: "נחש מי האמן – Guess the artist", "כתרים מנייר"  ו"תחרות מטוסים".

 

"נחש מי האמן – Guess the artist"

הינו משחק חוויתי בנושא אמנות, המיועד לבני המשפחה הבוגרים יותר, בגילאי 14 ומעלה. על המשתתפים במשחק, לזהות את האמן המפורסם על סמך 3 רמזים ויזואליים המופיעים על קלפי משחק מעוצבים בצבעוניות מושכת את העין. לאחר שהתגלה האמן ניתן לשתף או לשאול את שאר המשתתפים שאלות על האמן על סמך מידע המוצג בכרטיסיות.

המשחק תוצרת Laurence king publishing מכיל 64 כרטיסיות צבעוניות מעוצבות, מיועד לגילאי 14 + ומחירו 89 ₪.

"כתרים מנייר"

ערכת יצירה המיועדת לגילאי 5 ומעלה, בה ניתן למצוא כל מה שצריך כדי להכין כתרים מעוצבים מנייר קשיח וכך יכולים ההורים והילדים ליהנות מפעילות יצירתית כייפית ומהנה בשעות אחר הצהריים או בסופ"ש. הערכה כוללת 5 כתרים מוכנים ו-5 כתרים לעיצוב חופשי כיד הדמיון הטובה, 6 עפרונות צבעוניים דו צדדים, דף מדבקות אבני חן, 10 גומיות לכתרים.

המשחק תוצרת Tiger Tribe. מיועד לגילאי 5 ומעלה. מחיר: 85 ₪.

 

"תחרות מטוסים"

הינו משחק אווירי מדהים, המיועד לבני 5 + ומשלב בתוכו יצירה ותחרות נחמדה בין בני המשפחה.   על המשתתפים לבחור את המטוס שלהם ולעצבו בעצמם עם מדבקות וטושים המצורפים למשחק. המשתתפים יכולים אף לבחור את אחד ממטוסי הוינטאג' המעוצבים המצורפים לערכת המשחק. לאחר שנבחרו המטוסים, עוצבו וקושטו, עורכים המשתתפים תחרות הטסת מטוסים לעבר המטרות המצורפות אף הן לערכה. המשיג את הניקוד הגבוה ביותר הוא המנצח בתחרות. במשחק זה יכולים כל בני המשפחה להשתתף יחד ביצירה, כל אחד לפי יכולתו ודמיונו ולאחר מכן להתחרות האחד בשני.

המשחק תוצרת Tiger tribes מגיע עם ערכת יצירה הכוללת דגמי מטוסים, טושים ומדבקות צבעוניות וכן מטרות משחק. מיועד לגילאי 5 ומעלה ומחירו 89 ₪.