צעצועים ומשחקים | סקירות, המלצות, ועצות מאנשי מקצוע - קונים בול

הצעצועים החמים בעונת החגים בארה"ב

204

אין מדינה שבה לוקחים ברצינות גדולה יותר מתנות לחגים מאשר בארה"ב. חג המול בלי מתנה זה כמו פסח בלי ביצה במי מלח – זה פשוט לא קורה. זאת העונה שבה כל הסרטים החמים ביותר יוצאים (מלחמת הכוכבים), ובמקביל הצעצועים המדליקים ביותר מגיעים למדפים.

יצאנו במצוד אחר הצעצועים החמים בעונת החגים שסוגרת את 2017 ופותחת את 2018, אז כנראה המוצרים האלה יהפכו לטרנדים גם אצלנו.

היקר: הפלקון ממריא

הסרט האחרון בסדרת מלחמת הכוכבים גרף בקופות ברחבי העולם למעלה מ- 450 מיליון דולר בפחות משבועיים, בארה"ב הוא שבר שיאים של 220 מיליון דולר. וכשעומדים בתור כדי לצפות בסרט שלך, אתה יכול גם למכור צעצועים יקרים, כולל ערכת לגו של המיליניום פאלקון, המכילה 7500 חלקים. לא ברור אם זה פריט לאספנים או משחק, בעיקר לאור הגודל שלו, אבם הוא כולל נשקים וגם פנים הספינה מעוצב על פי הסרט. אם אתם מוכנים להשקיע 799$, תצטרכו להיות חברים ב- LEGO VIP בשביל הזכות לשים את הנץ בסלון.

הטרנד הרגעי:

שימו בצד את בובות העיניים והבווקינז שלכם, כי המוצר הבא ש"חייבים" לאסוף הוא "האצבעונים" – Fingerlings.  הם מתחילים במחירים של 15 דולר ומגיעים גם ל- 40. הם חמודים, מפזרים נשיקות, מגיבים לליטוף ואפילו שרים לאצבעונים אחרים. הם כמובן גם מתלבשים על האצבע.

וונדר וומן – דור חדש של לוחמות

גירל פאוור:

מאז שהפאוורפאף גירלז שינו את מאזן הכוחות המגדרי והראו לנו מי באמת שולטות, לא הייתה שנה שכזו לגירל פאוור. ואולי רצף גיבורות העל שעלו על המסך היו חלק מהסיבות שאפשרו את קמפיין #metoo ואולי זה הפוך. בכל מקרה, ספיידרמן, סופרמן ואקס מן, פנו מקום. ברבי, צאי לחופשה מפנקת עם קן. כי השנה עונת החגים שייכת לריי, לוחמת הג'דיי מ- Starwars והסופר גירלז של DC, ובראש הוונד וומן שלנו.

לקטנים:

משחק הפטיש והכדורים הוותיק זוכה לשדרוג. כעת הילד זוכה גם להפיק צלילים שונים בתמורה להצלחה במשימה המוטורית של הכאת הכדורים בעוצמה הרצויה. בהחלט מוסיף מימד נחמד למשחק שממצה את עצמו די מהר.

לגדולים – סופר נרף:

Nemesis MXVII-10K Blaster מתווסף לארון הנשקים של הגדולים יותר, ובעצם יאפשר להם לשלוט בשדה הקרב. הבלאסטר הממוכן החדש מכיל 100 כדורים, ומאפשר טעינה מהירה. תוכלו גם לרכוש סוללה נטענת תואמת.

אם כבר מול מסך – עדיף בשניים

אנחנו בדרך כלל לא כותבים על קונסולות גיימינג, אבל כדי שתדעו להתכונן לדרישה שתגיע מהילדים: Nintedo Switch הוא הדבר החם. קונסולה ניידת שמתחברת גם לטלוויזיה, לא מתפשרת על חווית המשחק, ואפילו נמכרת במחיר סביר יחסית. הרבה משחקים חדשים נבנים במיוחד עבור הסוויץ', והדבר בהחלט מצביע עד כמה המערכת הזו לוהטת. ואם צריך כבר ממליצים על הסוויץ', הדבר היפה הוא שהוא מורכב משני שלטים, דבר שמאפשר להורים לשחק עם הילדים (או לשני ילדים ביחד).