Connect with us

חדשות ומבצעים

אליפות הרומיקוב העשירית תיערך בישראל עם נציגים מ- 32 מדינות

האירוויזיון יתקיים בתל אביב, אבל הרומיקוב עולה לירושלים.

אליפות העולם ברומיקוב, הנערכת אחת ל-3 שנים, נערכה לראשונה בשנת 1991 בירושלים, והשתתפו בה אז 12 מדינות בלבד. השנה, אל התחרות החוגגת 27, יגיעו משתתפים מלא פחות מ-32 מדינות שונות, ביניהם- אוסטרליה, אוסטריה, סלובקיה, טייוואן, סין, צ’כיה, דנמרק, ברזיל, מקסיקו, הודו, איטליה, יפן, הולנד, ניו-זילנד, נורבגיה, שווייץ, צרפת, דרום קוריאה ועוד, שייצגו את מדינתם וינסו לקטוף את תואר אלוף העולם ברומיקוב.

לאורך השנים, התקיימו אירועי הגמר של התחרות בלוקיישנים מיוחדים בעולם, בין היתר על מגדל אייפל בפריז, על קרחון-עד בסנט מוריץ, בהמליס’ – חנות הצעצועים הגדולה ביותר בלונדון, במערה מתחת לאדמה במאסטריכט, בזירת שוורים בספרד ובתוך מבנה בנק בברלין אותו בנה האדריכל המפורסם פרנק גרי. כשהשנה, לכבוד התחרות העשירית, תתקיים התחרות במקום בו נערכה לראשונה – ירושלים.

אליפות העולם ברומיקוב תיערך בשני חלקים שיתקיימו ב-10.11.2018. שלב המוקדמות ייערך במהלך הבוקר במלון וולדורף אסטוריה, ירושלים, ואירוע הגמר יערך בבית אנדרומדה, יפו. המתמודדים יחולקו לקבוצות של ארבעה שחקנים שיתמודדו אחד מול השני בשני סבבים ובין הסבבים יחליפו את מקומם. ארבעת השחקנים עם מספר הנצחונות הרב בשני הסבבים יזכו לעלות לסיבוב הגמר בו ישחקו ארבעה משחקים שלאחריהם יוכתר אלוף העולם לשנת 2018. אלוף העולם יזכה בתואר הנכסף ובסכום נכבד של 6,607 דולר.

מיכה הרצנו, מבעלי חברת ‘קודקוד’ אמר: “עצם העובדה שהתחרות מתקיימת השנה בעיר הקודש, במדינה בה פותח המשחק, מביאה לגאווה והתרגשות עצומה ולסגירת מעגל של התחרות הראשונה והעשירית בירושלים”

מי שייצג את ישראל באליפות העולם הינו סשה ארליך, בן 30 מפתח תקווה, שקטף את תואר אלוף ישראל בסוף חודש מאי האחרון. ארליך סומן כבר בתחילת התחרות הארצית כמועמד המוביל לניצחון כשהשיג כמעט רצף נצחונות מושלם עם 7 ניצחונות מתוך 8 האפשריים בסיבוב המקדים. גם במשחק הגמר סשה הדהים את מתחריו עם 3 נצחונות מתוך 4 הסבבים ששוחקו. סשה, שנולד עם לקות שמיעה ועלה לארץ בגיל 3, למד את חוקי המשחק מאחותו הגדולה וכבר מגיל צעיר התמכר למשחק. במשך שנים רבות נמנע מלהירשם לתחרות עד שחבר רשם אותו השנה ללא ידיעתו לתחרות הראשונה שלו בה גם קטף את תואר אלוף ישראל.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

חדשות ומבצעים

למען האדם: הסברו מעלה את כל פרקי “כח המחץ” ליוטיוב

הסדרה מקדימה סרט G.I Joe חדש ובובות פעולה שיגיעו לחנויות.

קורונה בהחלט היה יכול להיות השם של רשע או רשעית בסדרת גיבורי עלה מצוירת. וכוח המחץ בהחלט היו יכולים להיקרא לדגל להילחם בו “למען האדם”. בינתיים, כוח המחץ המקוריים חוזרים בעיקר כדי להילחם בשעמום שהקורונה משית על ילדי העולם. חברת הסברו, ההחליטה להעלות את פרקי הסדרה ששלטה כאן בשנות ה- 80 ל- YouTube. הבסרו פועלת בחלק ברוח התקופה, כשדרות נוספות נפתחות לצפיה בחינם, כגון פיקארד, סמוראי ג’ק, ותוכניות הילדים של אמזון פריים.

הסדרה המקורית לוותה בבובות פעולה שנמכרו בחנויות והפכו ללהיט לא קטן. כיום, הסדרה עולה לרשת על רקע השקת בובת G.I. Joe חדשה, שתגיע לחנויות במקביל לסרט Snake Eyes שיעלה בהמשך השנה לאקרנים בכיכובו של הנרי גולדינג.

כח המחץ או באנגלית G.I Joe היא יחידת חיילים עלית הנלחמת בתאגיד Cobra המרושע. גיבורי התוכנית מצליחים פעם אחר פעם להדוף את תוכניות ההשתלטות על העולם של קוברה, כולל עצירת הניסיון לשלוט במזג האוויר, ליצור נשקים שונים, ולהנדס לוחמים חדשים באופן גנטי.

הסברו היא החברה שהמציאה את מר תפוח אדמה, ומוכרת בזכות המותגים Nerf, מונופול, וצעצועי הרובוטריקים

Continue Reading

חדשות ומבצעים

סדרה חדשה של ברבי כוללת בובות עם מאפיינים פיזיים ותרבותיים שונים

חברת הצעצועים מאטל, יצרנית ברבי, משיקה קווים חדשים של בובות, שמטרתן לעודד בנות ונערות להתחבר לסוגים שונים של נשים ואנשים, ולחוות ולהתוודע לעולם הרחב סביבן.

 

לראשונה תושק בובת ברבי ללא שיער, ברבי כהת עור עם פרוטזה זהובה וברבי עם מחלת העור הנדירה ויטיליגו (בהקת) שיוצרה בליווי צמוד של דרמטולוג, ואשר אב הטיפוס שלה הוצג בשנה שעברה באינסטגרם של ברבי והפך לפוסט הפופולרי ביותר אי פעם בעמוד. בנוסף לראשונה יושקו גם בובות קן עם שיער ארוך וקן ג’ינג’י.

 

כחלק מהמגמה שהחלה כבר ב-2015, ברבי העולמית משלבת עוד ועוד בובות ברבי ובובות קן בעלות מאפיינים תרבותיים, אתניים וגופניים שונים, הכוללת גווני עור, צבעי עיניים, צבעים וטקסטורות שיער שונות, מבני גוף ופנים, וסגנונות אופנתיים מגוונים.

 

בנוסף יושק גם קו חדש של ‘וולנס’ ובריאות שחשוף ילדות ונערות ליתרונות אורח החיים הבריא באמצעות משחק, בין היתר קולקציה זו תכלול בובה שמתרגלת מדיטציה ומיינדפולנס באמצעות חמישה תרגילים שכוללים אפקטים של אור וצליל שמעודדים את הצעירות לנסות התרגול גם בעצמן.

 

ברבי מיוצגת ומשווקת בישראל על ידי חברת יורופאן, כאשר הבובות החדשות מתווספות לבובות שהושקו בשנים האחרונות ובהן ברביות מלאות, ברביות בעלות מבנה “נערי”, ברביות עם מוגבלויות כולל כזו היושבת בכיסא גלגלים ועוד. בובות הברבי כוללות היום חמישה מבני גוף שונים, 22 גווני עור, 76 סגנונות שיער, 94 צבעי שיער ו-13 צבעי עיניים.

 

כאשר, למעלה מ-50% מהברביות שנמכרו בשנה שעברה ברחבי העולם היו ברביות בעלות איזשהו מגוון או שוני. כאשר מתוך ה-10  הכי נמכרות, 7 היו בובות בעלות גיוון, כולל הברבי בכיסא גלגלים – באנגליה זו הייתה הבובה הנמכרת ביותר, והברבי הנמכרת ביותר בכל העולם מהסדרה הזו הייתה ברבי מלאה, בעלת עור כהה ותסרוקת אפרו.

 

כאמור, השנה יושק גם קו חדש של ‘וולנס’ ובריאות שיחשוף ילדות ונערות ליתרונות אורח החיים הבריא באמצעות משחק. בין היתר קולקציה זו תכלול בובה שמתרגלת מדיטציה ומיינדפולנס באמצעות חמישה תרגילים שכוללים אפקטים של קול ואור שמעודדים את הצעירות לנסות התרגול גם בעצמן. זאת מתוך הכרה במגמה ההולכת וגוברת בקרב צעירות בכל העולם לשפר את חייהן ובריאותן, גם במישור הפיזי וגם במישור המנטלי, באמצעות תרגול של יוגה ומדיטציה. כאשר רק בחמש השנים האחרונות תרגול היוגה עלה ב-63% ותרגול מדיטציה ב-90%, ב-2020 החליטו בברבי העולמית להכיר לבנות ונערות את הנושא ולעודד אותן להשקיע בעצמן וברווחתן גם בדרך זו, תוך שהן זוכות לשחק וליישם את הטרנדים שהן רואות סביבן כל העת.

 

בין השאר קו זה יכלול ברביות עם מזרוני יוגה, חישוקים לפעילות גופנית, אימוג’ים המציגים מצבי רוח שונים וכפתור מיוחד בשרשרת שעונדת הברבי שמפעיל הקלטה של חמישה תרגילים מדיטציה המשלבים אור וצליל.

Continue Reading

חדשות ומבצעים

סטימצקי יוצאת במבצע לחברי מועדון של משחק שני ב- 29.90

המבצע כולל משחקי קופסא, פאזלים ומשחקי קלפים

סטימצקי יוצאת במבצע בלעדי לחברי מועדון ולמצטרפים חדשים לארבעה ימים, בין התאריכים 10-13 ביולי 2019, משחקי קופסא, פאזלים ומשחקי קלפים – משחק שני ב- 29.90, *הזול מבניהם.

 אסנת שפירא, מנהלת מועדון לקוחות סטימצקי: “מועדון הלקוחות של סטימצקי הוא משפחה אחת גדולה, עם למעלה מ- 470,000 חברי מועדון. כחלק ממשפחה גדולה, סטימצקי מכירה בחשיבות של המעגל המשפחתי הקרוב ויוצאת במגוון רחב של מבצעים והטבות לכבוד הקיץ על משחקים המאחדים את המשפחה סביבם. כל זאת במטרה לעודד את הילדים, בני הנוער וההורים לנהל פעילות משותפת.”

 

Continue Reading

הכי נצפים

זכויות שמורות ל- SWISH מבית oVerload